Seinad piltidele

Siin tutvustame imetlusväärseid pildiseinu ja täiuslikke kombinatsioone, mis inspireerivad sind kaunistama oma kodu meie uute maalidega. Klõpsa pildil, et osta terve või osa pildiseinast. Kui soovid näpunäiteid, kuidas ise pildiseina luua, on meil siin juhend, kuidas ehitada oma pildisein »

Seinapiltide sein - inspiratsioon ja nõuanded!

Siit leiad inspiratsiooni ja nõuandeid edukaks seinapiltide seinaks! Meie valmis paketid on loodud neile, kes tahavad stiilset kontsepti piltidega, mis lisavad midagi erilist, kui neid omavahel kombineerida. Kui valid ühe neist, ei pea sa aega raiskama motiivide ja raamide omavahel sobitamisele. Pakettides leiad mõned meie populaarseimad postrid ja raamid. Pildid on paigutatud ruumidesse, kuhu need sobivad eriti hästi. Idee on, et iga interjööri ja isiksuse jaoks võiks olla näiteid seinapiltide seintest.

Kas sul on küsimusi meie olemasolevate pakettide kohta või oled leidnud mõne muu motiivi või raami meie valikust, millest tahaksid luua seinapiltide seina? Ära kõhkle meie klienditeenindusele pöördumast! Meil on väga oluline, et sa saaksid isikupärast teenindust ja tunneksid end oma ostuga tõeliselt rahul.

Kuidas sinu seinapiltide sein välja näeb, on muidugi täiesti sinu otsustada, kuid on mõned lihtsad suunised, mida järgida, et pildid omavahel harmoneeriksid. Alustame mõningate nõuannetega, et paigutus oleks võimalikult sujuv.

Protsess, kuidas edasi liikuda

Seinapiltide sein

Pane pildid ja seinakaunistused põrandale ja kohanda need, kuni need on paigutatud nii, nagu sa tahad, et need hiljem seinale jääksid. Pildista neid ja kasuta seejärel pilti juhisena. Nüüd liigume seina juurde. Kõige lihtsam viis sirgete joonte tegemiseks on kasutada laseritase, kuid loomulikult saab mõõta ka näiteks nööri abil, mille kinnitad seina külge tõmblukuga. Kasuta alati seinamaterjalile sobivaid kruve või naelu. Puidust sein suudab sageli taluda naelu, samas kui kips- või betoonsein vajab kruve koos sobivate laienditega.

Korrastatud ja selge

Üks kõige levinumaid viise on paigutada motiivid horisontaalsetesse joonteks. Otsusta, kas soovid sirget joont piltide ülemise või alumise serva järgi või eelistad lasta joone minna läbi piltide keskpunkti. Meetod sobib kõige paremini keskmise suurusega või suurte gruppide puhul. Tulemuseks on korralik, sümmeetriline ja stiilne!

Väiksema variandi puhul saad pildid paigutada loovaks ja silmatorkavaks kujuks. Siin saad segada erineva suurusega pilte, mis koos moodustavad tasakaalustatud mustri. Stiilse terviku jaoks vali raame, mis on sama värvi, kuid võid katsetada erinevaid raami vorme. Sarnane meetod on koostada ruudukujuline või ristkülikukujuline seinapiltide sein, kus kõik raamid on sama värvi. Siin peaksid valima ruudukujulised või neljakandilised raamid, kuna need näevad suures vormis tõeliselt head välja. Välimine kontuur peaks olema sirge, kuid kvadrandis või ristkülikus saad valida ise, kui palju ruumi sobib erinevate raamide vahel. Kvadrant või ristkülik sobib sama hästi olenemata terviku suurusest.

Hubane segadus

Dünaamilise kujundi jaoks on tõeliselt lõbus alternatiiv, mis vajab natuke rohkem planeerimist. Selle meetodi eesmärk on segada erinevaid motiive, raame erinevates värvustes ja vormides ning erinevaid seinakaunistusi ja luua kaosest kord. Kõige ilusam on see, kui pildid on riputatud sirgetesse vertikaalsetesse joonedesse ja veenduge, et need on sümmeetrilised. Samasuguseid vorme olevad pildid saate paigutada nii, et vahed oleksid ühtlased. Ümmargune või ovaalne kaunistus ripub vahepeal. Järgige kindlasti teemat, sõltuvalt sellest, kas soovite panna dünaamilise seinapiltide seina näiteks kööki või lastoas. Arvesta ka sellega, et erinevad vormid nõuavad sageli suurt seina.

Tehke endale lihtsamaks

Postrid

Lõpuks üks nõuanne neile, kes ei soovi eriti planeerida, mõõta ega puure teha: kasuta seinapildi konsooli! Konsool nõuab muidugi natuke tööd, kui soovid seda üles seada, kuid seejärel saad kiiresti ja lihtsalt muuta oma postreid, fotosid ja kaunistusi, ilma et peaks kogu seina ümber planeerima. Üks reegel, et see variant oleks võimalikult stiilne, on riputada konsoolid ühtlaste vahedega ja lasta neil järgida sama joont servades. Vali konsoolid samas värvitoonis ja veenduge, et need sobivad seinavärvi toonidega.

Komplekteeri kaasaegseid postreid, fotosid, vanu pileteid, valguse hoidjaid ja peegleid oma seinapiltide seina. Võlu seisneb selles, et saad koguda kõik oma lemmikseinad ja luua nende põhjal meeldiva terviku.

Nõuanded sinu seinapiltide seinale »

Edu!